De norske U18-gutta spilte en turnering i like nord for København i Gentofte. Her møtte de Danmark, Latvia og Østerrike. Det ble to seire og totalt 12 mål på de tre kampene. 

Kampprogram

Torsdag 8/2 – Østerrike – Norge 1-4
Norske mål:
#11 Niklas Aaram Olsen (#16 Mikkel Eriksen, #15 Jørgen Myhre)
#18 Lukas Finckenhagen (#5 Ludvig Lafton, #24 Rasmus Olsen Brekke)
#11 Niklas Aaram Olsen (#22 Elias Straume Vatne, #5 Ludvig Lafton)
#18 Lukas Finckenhagen (#11 Niklas Aaram Olsen, #22 Elias Straume Vatne)

Fredag 9/2 – Danmark – Norge 4-7
Norske mål:
#13 Lukas Finckenhagen og av #8 Bård Valstad Solheim.
#9 Victor Kopperstad (#24 Rasmus Olsen Brekke, #8 Bård Valstad Solheim)
#28 Elias Straume Vatne, assisteret av #6 Erlend Sletmoe-Kjærnet og av #88 Rasmus Olsen Brekke.
#69 Mikkel Eriksen, assisteret av #8 Bård Valstad Solheim og av #23 Theodor Skjellum-Kokkim.
#15 Jørgen Myhre (#16 Mikkel Eriksen, #23 Theodor Skjellum-Kokkim)
#13 Lukas Finckenhagen, assisteret av #28 Elias Straume Vatne og av #8 Bård Valstad Solheim.
#23 Theodor Skjellum-Kokkim (#15 Jørgen Myhre, #16 Mikkel Eriksen)

Lørdag 10/2 – Norge – Latvia 1-3
Norske mål:
#15 Jørgen Myhre, assisteret av #88 Rasmus Olsen Brekke og av #28 Elias Straume Vatne.

Troppen

Målvakter
Amund Søndmør Martinsen, Storhamar, Storhamar
Markus Walberg, IHK Stavanger, Sparta Sarpsborg

Backer
Sander Gjørvad Molde, Vålerenga, Manglerud Star
Mathias Fahle Karlsen, Storhamar, Storhamar
Victor Kopperstad, Manglerud Star, Manglerud Star
Ludvig Lafton, Frisk Asker, Holmen
Andreas Syversen Pettersen, Lørenskog, Lørenskog
Erlend Sletmoe-Kjærnet, Vålerenga, Grüner
Bård Valstad Solheim, Nidaros, Rosenborg

Løpere
Rasmus Olsen Brekke, IHK Stavanger, Vålerenga
Fredrik Vethe Bye, Frisk Asker, Frisk Asker
Mikkel Eriksen, Vålerenga, Vålerenga
Lukas Finckenhagen, Mora (SWE), Lørenskog
Mattias Hansen, Storhamar, Brynäs (SWE)
Snorre Wick Karlsen, IHK Stavanger, IHK Stavanger
Tinus Luc Koblar, Leksand (SWE), Lillehammer
Linus Morken, Storhamar, Storhamar
Jørgen Myhre, Vålerenga, Hasle Løren
Niklas Aaram Olsen, Örebro (SWE), Jar
Alex Sjøthun, Vålerenga, Ringerike
Theodor Skjellum-Kokkim, Vålerenga, Lørenskog
Elias Straume Vatne, Färjestad (SWE), Bergen